Новий тираж книжки про Стуса випустили з рішенням суду про її заборону на форзаці

Новий тираж книжки про Стуса випустили з рішенням суду про її заборону на форзаці

Саме цим рішенням суд заборонив розповсюджувати книгу через згадки у ній про Віктора Медведчука

Новий тираж книжки про Стуса випустили з рішенням суду про її заборону на форзаці
фото: facebook.com/yuliya.argument

Видавництво Vivat випустило новий тираж книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» з рішенням Дарницького райсуду на форзаці. Саме цим рішенням суд заборонив розповсюджувати книгу через згадки у ній про Віктора Медведчука. Про це повідомила генеральна директорка видавництва Vivat Юлія Орлова на своїй сторінці у фейсбуці.

Вона розповіла, що перші книжки з нового тиражу вже почали відправляти замовникам.

«Ми вирішили: документ, так документ))  Тому на форзацах книги розміщено рішення дарницького райсуду про заборону книги в першій інстанції, яке може набрати чинності 18.11.20, та передмова укладача книги Вахтанга Кіпіані. Наклад в такому вигляді друкується вперше!», – розповіла вона.


Нагадаємо: дарницький районний суд Києва заборонив розповсюджувати тираж книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» в «такому вигляді», тобто зі згадками про Віктора Медведчука. Суд визнав, що деякі фрази у книзі порушують його честь та гідність.

Сам Вахтанг Кіпіані зазначив, що «ніхто вибачатися перед Медведчуком не буде». І додав, що, згідно з рішенням суду, мав би видалити ці епізоди. Однак автор цього не робитиме. Видавництво Vivat також повідомило про те, що буде поданий позов до апеляційного суду.

Поки рішення суду першої інстанції не набуло чинності, бо йде час на подання апеляції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті