Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Walmart перетворить кілька магазинів на «цифрові лабораторії»

Walmart перетворить кілька магазинів на «цифрові лабораторії»

У рамках цих лабораторій мережа планує тестувати нові технології

Walmart перетворить кілька магазинів на «цифрові лабораторії»
фото DR

Американський роздрібний гігант Walmart перетворить чотири гіпермаркети на лабораторії, співробітники яких займуться дослідженням оптимальної організації традиційних роздрібних магазинів для онлайн-комерції. В рамках цих лабораторій мережа планує тестувати нові технології, пише Retail Detail.

Walmart розраховує дізнатися, як роздрібні магазини можуть вплинути на зростання продажів в онлайні. Відразу чотири американських гіпермаркети мережі будуть перетворені на випробувальні центри, співробітникам яких нададуть доступ до нових інструментів і технологій.

На базі цих центрів Walmart також буде тестувати нове обладнання для магазинів і різні стратегії для прискорення і покращення підготовки онлайн-замовлень.

На думку представників мережі, величезна мережа магазинів Walmart повинна стати виграшним фактором для розвитку електронної комерції. Завдяки понад 4700 точок по всій території США, близько 90% американців живуть в радіусі 16 км до найближчого магазину мережі. Це дозволяє компанії перетворити точки продажів на зручні центри як для підготовки замовлень, так і для збору і доставки.

Walmart зазначає, що навіть невеликі зміни в організації продажів через Інтернет можуть істотно вплинути на ефективність процесів. Наприклад, щоб допомогти співробітникам швидше знайти продукти, компанія впровадила точне позначення місць розташування тих чи інших товарів і мобільний пристрій, що допомагає персоналу прокласти шлях до потрібних категорій.

Крім того, в умовах «лабораторних» супермаркетів компанія також протестує додаток зі штучним інтелектом, який зможе сканувати відразу кілька упаковок на складі, а не одну коробку за одною.

Також буде проведена синхронізація асортименту одягу в тестових магазинах і на онлайн-майданчику. Таким чином, мережа розраховує не тільки істотно прискорити процес збору і відправки замовлення покупцеві, але і збільшити продажі через Інтернет.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті