Індійську вакцину проти COVID-19 можуть запустити у виробництво у лютому – Reuters

Індійську вакцину проти COVID-19 можуть запустити у виробництво у лютому – Reuters

Як раз на лютий припадуть випробування останньої фази вакцини COVAXIN

Індійську вакцину проти COVID-19 можуть запустити у виробництво у лютому – Reuters
фото www.flickr.com/photos/91261194@N06/50315926536

Вакцина проти COVID-19, розробку якої підтримує уряд Індії, може бути запущена вже в лютому – на кілька місяців раніше, ніж очікувалося. Як повідомляє Reuters, як раз на цей місяць припадуть випробування останньої стадії.

«Вакцина показала хорошу ефективність», – заявив старший науковий співробітник ICMR Раджні Кант, який також є членом робочої групи по COVID-19.

Запуск в лютому зробить COVAXIN першою вакциною проти COVID-19 індійського виробництва.

У четвер число випадків зараження коронавірусом в Індії зросла на 50 201 випадок до 8,36 млн. Смертність збільшилася на 704 людини, і тепер їх загальна кількість становить 124 315 осіб. Щоденне зростання числа інфекцій і смертей сповільнилося з піку в середині вересня.

Кант також розповів, що Міністерство охорони здоров'я Індії має вирішити, чи можна робити щеплення COVAXIN людям, навіть до завершення ІІІ етапу випробувань.

«Вона (вакцина – ред.) показала безпечність і ефективність у випробуваннях фази 1 і 2, а також в дослідженнях на тваринах, але не можна бути певним на 100%, якщо випробування фази 3 не завершені», – наголосив він.

«Може бути певний ризик, якщо ви готові ризикнути, ви можете прийняти вакцину. У разі необхідності уряд може подумати про вакцинацію в надзвичайній ситуації», – додав Кант.

Міністр охорони здоров'я Індії  Харш Вардхан заявив у вересні, що уряд розглядає питання про видачу дозволу на екстрену вакцинацію проти COVID-19, особливо для літніх людей і людей на робочих місцях з підвищеним ризиком.

Нагадаємо: наразі декілька провідних вакцин-кандидатів вже проходять завершальну стадію тестування. Експериментальна вакцина, розроблена британською AstraZeneca, є однією з найбільш передових, і Великобританія планує впровадити її наприкінці грудня або початку 2021 року.

Як повідомлялося, німецька фармацевтична фірма CureVac повідомила про позитивні проміжні результати клінічних випробувань розробленої нею вакцини від коронавірусу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло