Китайський експорт досяг максимуму за 19 місяців у жовтні

Китайський експорт досяг максимуму за 19 місяців у жовтні

Позитивне сальдо торгового балансу Китаю з США виросло до $31,37 млрд

Китайський експорт досяг максимуму за 19 місяців у жовтні
фото pixabay.com

Китайський експорт зростає найшвидшими темпами з 19 місяців в жовтні, імпорт також збільшився.

Як повідомляє агентство CNBC з посиланням на офіційні дані митниці, експорт в жовтні збільшився на 11,4% в порівнянні з 2019 роком, перевищивши очікування аналітиків про зростання на 9,3%. У вересні експорт зріс на 9,9%.

В результаті різкого зростання експорту позитивне сальдо торгового балансу за жовтень склало $58,44 млрд, у порівнянні з прогнозом в $46 млрд і профіцитом в $37 млрд у вересні.

Позитивне сальдо торгового балансу Китаю з США виросло до $31,37 млрд у жовтні з $30,75 млрд місяцем раніше.

Експорт азійської країни залишається значною мірою стійким до збитку, який пандемія COVID-19 продовжує завдавати в усьому світі, оскільки високий попит на медичне приладдя та скорочення виробничих потужностей в інших країнах призвели до зростання виробництва в Китаї.

Імпорт Китаю виріс на 4,7% в річному вираженні в жовтні, темпи зростання набагато нижчі, ніж зростання на 13,2% у вересні. Аналітики очікували збільшення імпорту на 9,5%.

Економіка Китаю зросла на 4,9 % в III кварталі в порівнянні з роком раніше, але в цьому році зростання може сповільнитися до трохи більше 2%- найнижчого рівня за більш ніж три десятиліття.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті