GM планує найняти 3000 працівників, щоб стимулювати розробку електромобілів
Нові кадри поповнять ряди інженерних та ІТ-відділів

Американський автовиробник General Motors заявив, що планує найняти 3000 нових співробітників у свої інженерні та ІТ-відділи, а також до відділу проєктування. Як повідомляє Bloomberg, компанія має намір зусилля з розробки більшої кількості електрокарів і програмного забезпечення, на якому вони працюють.
Автовиробник повідомив, що нові співробітники будуть найняті до кінця першого кварталу 2021 року.
«Ми переживаємо перехідний період, який почався наприкінці 2018 року, – йдеться в заяві Кена Морріса, віцепрезидента компанії з розробки електричних і автономних транспортних засобів. Ми швидко наближаємося до нашого майбутнього електромобілів. Це допоможе нам рухатися швидше ».
У 2018 році GM оголосила про масштабну реструктуризацію, в результаті якої були закриті три заводи і скорочено 8000 працівників, багато з яких працювали над автомобілями з двигунами внутрішнього згоряння.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].