Іран не припиняє порушувати умови ядерної угоди – МАГАТЕ

Іран не припиняє порушувати умови ядерної угоди – МАГАТЕ

Обсяги низькозбагаченого урану в 12 разів перевищують передбачену іранською угодою кількість

Іран не припиняє порушувати умови ядерної угоди – МАГАТЕ
фото www.flickr.com/photos/55846811@N03/6923394479

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ), заявило, що Іран продовжує порушувати ядерну угоду зі світовими державами, досягнуту у 2015 році.

Як повідомляє NHK-News, у доповіді агентство вказало, що станом на 2 листопада іранські запаси низькозбагаченого урану в 12 разів перевищили кількість, передбачену угодою.

Іран повідомляє, що планує передислокувати свої вдосконалені центрифуги на атомний об'єкт поблизу м. Натанз в центральній частині країни. Як вказується в доповіді, було підтверджено, що Тегеран частково завершив їх переміщення.

Якщо Іран відновить повномасштабне збагачення урану, це стане подальшим порушенням угоди. Рада керуючих МАГАТЕ, як очікується, обговорить ці питання на засіданні, яке буде проходити в Відні з 19 листопада.

Нагадаємо: на початку року Іран оголосив про остаточний вихід з ядерних домовленостей по Спільному всеосяжному плану дій (СВПД) по своїй атомній програмі.

Як повідомлялось, у вересні Іран почав будівництво цеху для виробництва удосконалених центрифуг для збагачення уранунеподалік свого ядерного об'єкта в Натанзі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло