Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
В Британії збудують найбільший в країні завод по зберіганню енергії з використанням батарей Tesla

В Британії збудують найбільший в країні завод по зберіганню енергії з використанням батарей Tesla

Завод Contego складатиметься з 28 гігантських батарей Tesla, які накопичуватимуть енергію з відновлюваних джерел

В Британії збудують найбільший в країні завод по зберіганню енергії з використанням батарей Tesla
фото /www.flickr.com/photos/lucvanloon/26984166895

У цьому місяці у Великобританії почнуться роботи по найбільшому в країні проєкту по зберіганню енергії з використанням гігантських батарей Tesla.

Як повідомляє Bloomberg, проєкт, який отримав назву Contego на південному сході Англії буде складатися з 28 мегапакетних батарей Tesla, які зможуть накопичувати енергію з відновлюваних джерел для використання в періоди пікового споживання. Станція потужністю 34 мегават стане однією з найбільших у Великобританії електростанцій. Очікується, що її буде завершено у 2021 році.

Великобританія взяла на себе зобов'язання реалізувати до 2030 року величезну програму офшорної вітроенергетики. Для інтеграції 40 гігаватів переривчастої вітрової генерації потрібен бум в акумуляторних сховищах, щоб допомогти використовувати надлишкову енергію і передавати електрику при необхідності.

Завод розробляють Fotowatio Renewable Ventures BV і Harmony Energy. Це буде вже другий проєкт цих компаній з використанням акумуляторів Tesla. Перший, проєкт потужністю 7,5 мегаватів в Дорсеті, на південному заході Англії, стартував в червні і надає послуги по балансуванню енергосистеми Великобританії.

Нагадаємо: раніше цього місця стало відомо, що французька Neoen разом з Tesla встановлять одну з найбільших у світі літій-іонних батарей в Австралії. Батарея потужністю 300 мегаватів буде розташована в південно-східному місті Джилонг і використовуватиме технологію Tesla Megapack. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті