Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Спортклуб Порошенка «5 елемент» оскаржить дії силовиків у суді

Спортклуб Порошенка «5 елемент» оскаржить дії силовиків у суді

Вони стверджують, що «карантин вихідного дня» не порушували, бо надають «послуги з реабілітації»

Спортклуб Порошенка «5 елемент» оскаржить дії силовиків у суді
фото: 5element.ua

Юрист спортивного клубу «5 елемент» Валерій Ричек заявив, що заклад не порушував «карантин вихідного дня». Він стверджує, що клуб надає «послуги з реабілітації», а заборони на це у постанові уряду немає. Тепер клуб планує оскаржити дії силовиків у суді. Клуб пов’язують з Петром Порошенком. Про це повідомляє «Прямий».

«Ми є спортивно-оздоровчий комплекс, і у нас у штаті працює велика кількість реабілітологів, ми маємо право надавати послуги реабілітації безпосередньо від хвороб чи травм і відновлювати своє здоров’я», – зазначив Ричек.

Керівництво клубу пов’язує інцидент з «політичним тиском». Гендиректор Наталя Щербій наголошує, що клуб працює із дотриманням усіх санітарних норм. «Наш комплекс має площу у 18 000 квадратних метрів лише у будівлях і ще відкритий майданчик. Загалом понад 25 000 квадратних метрів. Ситуація має політичний підтекст», – заявила Щербій.

Нагадаємо: 14 листопада поліція виписала штраф «5 елементу» через порушення карантину вихідного дня, а також порушила кримінальну справу за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). У самому ж клубі повідомили, що не будуть працювати 15 листопада через тиск правоохоронців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті