Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Samsung підсилює війну на ринку чіпів

Samsung підсилює війну на ринку чіпів

Компанія робить ставку на те, що через два роки зможе наздогнати лідера галузі TSMC

Samsung підсилює війну на ринку чіпів
фото www.flickr.com/photos/spicedfish/104182222

Samsung Electronics інвестує приблизно $116 млрд у свій бізнес з виробництва мікросхем нового покоління, який включає виробництво компонентів для зовнішніх клієнтів. Таким чином, як повідомляє Bloomberg, компанія робить ставку на те, що зможе скоротити розрив між собою і лідером галузі Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) за два роки.

Найбільша компанія Південної Кореї почне масове виробництво 3-нанометрових чіпів у 2022 році, заявив один з топменеджерів. Ця означає, що Samsung збирається почати виробництво найбільш передових чіпів в галузі в тому ж році, що і її тайванський конкурент

Якщо Samsung досягне успіху, це стане проривом для її амбіцій стати виробником чіпів для таких компаній, як Apple та Advanced Micro Devices (AMD), які зараз покладаються на таких виробників як TSMC.

Samsung, найбільший у світі виробник дисплеїв і мікросхем пам'яті, хоче отримати більшу частку в індустрії процесорів з оборотом $250 млрд. За даними TrendForce, у 2019 році TSMC контролювала більш ніж половину ринку поставок чіпів, а Samsung всього 18%.

Деякі аналітики ставлять під сумнів здатність Samsung отримати значну частку ринку, де домінує TSMC, який щорічно витрачає близько $17 млрд, щоб гарантувати, що він залишатиметься в авангарді.

Нагадаємо: Apple забронювала всі потужності TSMC з випуску 5-нм чіпів до кінця 2020 року під виготовлення процесорів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті