Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Меркель заявила, що в 2021 році економіку Німеччини очікує сильний підйом

Меркель заявила, що в 2021 році економіку Німеччини очікує сильний підйом

Вона обіцяла вжити нових заходів для підтримки німецького бізнесу

Меркель заявила, що в 2021 році економіку Німеччини очікує сильний підйом
фото DR

Канцлер Німеччини Ангела Меркель очікує швидкого зростання економіки країни в 2021 році. Виступаючи на економічному форумі газети Suddeutsche Zeitung, вона закликала жителів до розуміння необхідності діючих обмежувальних заходів, пише FinMarket.

У наступному році економіку Німеччини чекає «сильний стрибок зростання», заявила Меркель. Вона обіцяла вжити нових заходів для підтримки німецького бізнесу, який, за її словами, «загалом здоровий», але все ж незаслужено постраждав від пандемії COVID-19.

Канцлер назвала обмеження соціальних контактів «викликом демократії» і «одним з найважчих рішень», які їй доводилося приймати за час правління.

«Якби ми чекали до тих пір, поки не залишиться вільних місць в палатах інтенсивної терапії, то це було б занадто пізно», – зазначила Меркель.

Разом з тим вона заявила, що «очікувала більшого» від нещодавніх переговорів з прем'єр-міністрами 16 німецьких федеральних земель про заходи боротьби з пандемією. Канцлер пояснила, що вважає зволікання в цій ситуації неприйнятним, передає Deutsche Welle.

Напередодні Меркель за підсумками зустрічі з главами земельних урядів звернулася до громадян з проханням ще більше обмежити контакти, зокрема, повністю відмовитися від вечірок і проводити приватні зустрічі тільки в рамках двох постійних домогосподарств.

Німеччині вдалося зупинити експоненціальне зростання нових інфікованих, але їх зниження поки що не спостерігається. Країна ще дуже далека від мети знизити цей показник до менш ніж 50 нових випадків на 100 000 жителів, зазначила Меркель.

У Німеччині з початку епідемії коронавірусом заразилися понад 800 000 чоловік, близько 13 000 померли, понад 500 000 одужали. У вересні кількість заражень знову почала зростати, а в жовтні був зафіксований сильний стрибок нових випадків – до понад 20 000 інфікованих на добу.

З листопада в країні діють нові обмеження: закриті музеї та театри, спортзали й басейни, не працюють бари і ресторани, їжу можна купити тільки на винос.

ВВП Німеччини в другому кварталі поточного року впав на рекордні 9,8%, після чого зріс на 8,2% в третьому кварталі – також максимальними темпами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті