Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Правоохоронці прийшли з новою перевіркою до музею Революції гідності

Правоохоронці прийшли з новою перевіркою до музею Революції гідності

Цього разу проводиться експертиза будівництва музею

Правоохоронці прийшли з новою перевіркою до музею Революції гідності
фото: facebook.com/maidanmuseum.org

У Національному музеї Революції гідності заявляють, що правоохоронці в понеділок прийшли до них з новою перевіркою: експертизою будівництва музею. Про це повідомляється на сторінці музею у фейсбуці.

«А в нас нова перевірка. Кажуть, «експертиза будівництва музею»! Не меморіалу, якого стосується слідство, а музею, навіть проєктування якого не розпочиналося. Можемо підказати слідчим, де предмет їхнього інтересу, але не будемо заважати демонструвати свою «професійність», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: пресслужба музею Революції гідності заявила про проведення обшуків уранці 19 листопада. Генеральний директор музею Ігор Пошивайло також повідомив, що слідчі поліції та СБУ провели обшуки в нього вдома.

Пресслужба поліції Києва повідомила, що обшуки проводилися на підставі постанови слідчого судді Голосіївського районного суду м. Київ у приміщеннях музею, компанії-підрядника та за місцями проживання відповідних посадових осіб із метою фіксації відомостей про обставини скоєння кримінальних злочинів і отримання інших доказів у кримінальному провадженні про розкрадання коштів, виділених на реконструкцію об'єкта.

Пізніше в Національному музеї Революції гідності заявили, що попри моральний тиск, зумовлений обшуками, продовжують роботу з підготовки заходів, приурочених до річниці Революції.

В Офісі президента зазначили, що слідчі дії в музеї Революції гідності напередодні річниці початку Майдану викликають занепокоєння, але при цьому вони стосуються «чітких документальних речей».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті