Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
США розпочали процес передачі влади Байдену

США розпочали процес передачі влади Байдену

Трамп доручив своїй адміністрації працювати зі своїм наступником, надаючи Байдену доступ до інформації та ресурсів

США розпочали процес передачі влади Байдену
фото www.flickr.com/photos/83057948@N07/26009193562

Дональд Трамп розпочав прощання з постом президента з допису у Twitter. Після майже 7 годин мовчання, президент США оголосив, що доручив генеральному директору Адміністрації загальних служб (GSA) Емілі Мерфі ініціювати процес переходу до наступного уряду.

«Я хочу подякувати Емілі Мерфі з Адміністрації загальних служб за її відданість нашій країні. Її переслідували, погрожували та знущалися – і я не хочу, щоб це траплялося з нею, її родиною або працівниками GSA. Ми продовжимо нашу боротьбу, і я вірю, що ми переможемо!», – написав він.

Мерфі наголосила, що адміністрація Трампа не чинила на неї жодного тиску, щоб відтермінувати формальний перехід влади.

«Я дійшла до цього рішення незалежно, на підставі закону і наявних фактів. На мене ніколи не чинилося прямого або опосередкованого тиску з боку будь-якої посадової особи виконавчої влади, включаючи тих, хто працює в Білому домі або GSA, щодо сутності або термінів мого рішення. Якщо висловлюватись чітко, я не отримувала жодної вказівки відкладати мою рішучість», – цитує Мерфі CNN.

Цей крок дасть майбутньому президенту Джо Байдену доступ до важливої інформації, урядових будівель і грошей платників податків, щоб краще підготуватися до початку свого президентського терміну. Раніше Трамп відмовився залучати Байдена до зустрічей з питань національної безпеки або до боротьби з коронавірусом.

Трамп до останнього боровся з результатами виборів і стверджував, що його голоси вкрали. Його команда юристів на чолі з Руді Джуліані подала десятки позовів, щоб перешкодити підрахунку, запросити перерахунок або скасувати результати голосування. Поки всі спроби в суді провалилися, і, з огляду на досить значну перевагу Байдена, навряд чи є які-небудь законні способи змінити ситуацію.

«Трамп покине Білий дім і заявить, що вибори нечесні. В іншому випадку йому доведеться визнати, що він програв, і він ніколи цього не зробить – тому що він понад усе на світі ненавидить бути переможеним », – сказав ексрадник Трампа з національної безпеки Джон Болтон в інтерв'ю Handelsblatt.

Раніше повідомлялося, що експерти не виявили маніпуляцій з голосами під час виборів у США, Трамп вважає по-іншому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті