Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
Ткаченко пропонує ввести локдаун на новорічні свята і зустріти їх онлайн

Ткаченко пропонує ввести локдаун на новорічні свята і зустріти їх онлайн

У «Слузі народу» не виключають цей варіант

Ткаченко пропонує ввести локдаун на новорічні свята і зустріти їх онлайн
Фото: Humphrey Muleba/Pexels

Міністр культури Олександр Ткаченко запропонував ввести двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят, та відмовитися на Різдво і Новий рік від масових заходів. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

Глава відомства нагадав, що цими вихідними буде останній «карантин вихідного дня», який уряд ввів до 30 листопада. Але, наголошує, ситуація надалі має бути прогнозованою й українці повинні заздалегідь знати, що їм очікувати.

«Моя особиста думка – краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят. Безумовно, уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. А, по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад в зумі», – написав Ткаченко.

Народна депутатка «Слуги народу» Олена Мошенець в етері ZIK заявила, що не виключено, що в країні можуть запровадити повний локдаун. Але також розглядають і варіанти щодо повернення до адаптивного карантину або продовження карантину вихідного дня до середини грудня. Усе залежить від ситуації з кількістю хворих на коронавірус.

«Якщо ситуація не покращиться і ми будемо мати навіть погіршення, то розглядаються різні варіанти локдауну. Перший варіант – це може бути на першу половину грудня на певний час, щоб до свят знизити це навантаження, а другий варіант, який так само дуже активно обговорюється, це можливість повного локдауну якраз з другої половини грудня, якраз на усі ці свята», – розповіла Мошенець.

Нагадаємо: уряд підтримав запровадження «карантину вихідного дня».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті