Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
«Цирк дю Солей» продав бізнес кредиторам і уникнув банкрутства

«Цирк дю Солей» продав бізнес кредиторам і уникнув банкрутства

Нові власники запропонували пробачити понад $900 млн боргу

«Цирк дю Солей» продав бізнес кредиторам і уникнув банкрутства
Cirque du Soleil

Кредитори Cirque du Soleil Entertainment Group купили активи компанії і отримали контроль над нею. Новими власниками «Цирку дю Солей» стали Catalyst Capital Group, Soundpoint Capital, CBAM Partners і Benefit Street Partners, передає vc.ru з посиланням на представника Cirque du Soleil в Росії. Їхні частки і умови угоди не розкриваються.

Співголовами ради директорів Cirque du Soleil Entertainment Group стануть колишній генеральний директор MGM Resorts Джим Мюррен і партнер Catalyst Capital Group Габріель де Альба. Представники інших інвесторів також увійдуть до ради.

Президентом і гендиректором Cirque du Soleil залишиться Даніель Ламар. Він також збереже місце в складі ради директорів компанії. Нові власники компанії залишать міжнародну штаб-квартиру Cirque du Soleil в Монреалі, Канада.

Наприкінці червня канадська циркова компанія подала заяву на захист від банкрутства на тлі тимчасового припинення роботи через пандемію Covid-19.

Компанії довелося також скоротити 3480 працівників з 4000, але вона обіцяла повернути більшість із них після зняття обмежень.

Власники планували вкласти $300 млн у перезапуск, $20 млн на виплати компенсацій і взяти на себе борги компанії.

У серпні джерела WSJ повідомили, що кредитори Cirque du Soleil отримали контроль над бізнесом в ході контрольованої судом реструктуризації. Інвестори запропонували пробачити компанії більше $900 млн боргу і додатково вкласти $375 млн для відновлення виступів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті