Попри погрози США: європейські партнери Nord Stream 2 не збираються відмовлятись від газопроводу

Попри погрози США: європейські партнери Nord Stream 2 не збираються відмовлятись від газопроводу

OMV, Engie, Wintershall і Uniper не збираються відмовлятися від проєкту

Попри погрози США: європейські партнери Nord Stream 2 не збираються відмовлятись від газопроводу
фото www.nord-stream2.com

Енергетичні гіганти Європейського союзу, що фінансують Nord Stream 2, продовжують підтримувати газопровід, який пов'язує Росію з промисловим центром континенту ,навіть попри загрозу санкцій США.

Як повідомляє Bloomberg, Райнер Зеле, головний виконавчий директор австрійської OMV, одного з основних спонсорів проєкту, сказав, що ЄС повинен дбати лише про свої власні енергетичні інтереси. За його словами, наразі немає потенційного ризику, який міг би зупинити проєкт.

«Ми як і раніше прихильні« Північному потоку – 2», – сказав Зеле. – Я не обговорюю вихід з фінансування проєкту. Цього немає на моєму столі ».

«Ми вже зробили свою роботу, ми вже профінансували проєкт, – сказав Зеле. – Що станеться, якщо« Північний потік – 2» не буде добудований? Європі, можливо, доведеться імпортувати більше СПГ зі США, і це та напруга, що стоїть за ініціативою».

Зухвала нота, зроблена генеральним директором OMV, послідувала за аналогічними повідомленнями інших прибічників «Північного потоку – 2», в тому числі Engie, Wintershall і Uniper. Вони заявили, що не бажають відмовлятися від проєкту протяжністю 1239 км (770 миль), який, як очікується, задовольнить зростаючий попит на природний газ в Європі.

Гендиректор Wintershall Маріо Мерен заявив на цьому тижні, що він упевнений, що «Північний потік – 2» буде завершений. Очільник Uniper Андреас Шеренбек, поділяє цю думку. Фінансовий директор Engie Джудіт Хартманн днями заявила, що очікує переговорів з партнерами по «Північному потоку – 2» в грудні, щоб обговорити наступні кроки.

Нагадаємо: днями стало відомо, що уряд США зв'язується з європейськими компаніями-учасниками будівництва газопроводу «Північний потік – 2» і попереджає їх про загрозу санкцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло