Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
У Франції можуть назавжди закритися чверть усіх закладів харчування через кризу

У Франції можуть назавжди закритися чверть усіх закладів харчування через кризу

Влада дозволить відкрити ресторани і кафе не раніше, як через 2 місяці

У Франції можуть назавжди закритися чверть усіх закладів харчування через кризу
фото pixabay.com

У Франції пандемія коронавірусу призвела до того, що галузь громадського харчування, включаючи як крихітні кавʼярні, так і розкішні й знамениті на весь світ ресторани, стала жертвою коронавірусної інфекції, передає Euronews.

Згідно з прогнозами, чверть всіх закладів харчування можуть закритися назавжди. Повторний локдаун в листопаді прогнозів не покращив.

«Це все важко і все дуже складно. Ми чули, що серед колег були самогубства. Будуть ті, кого наздожене депресія, будуть і ті, хто не знає, як стане вибиратися з такої ями. Будуть ті, хто втратить все і опиниться на вулиці – в прямому сенсі слова», – каже Крістоф Марго, власник знаменитого ліонського ресторану «Президент», кухар і голова асоціації «Les Toques Blanches Lyonnaises».

«Ми готові потроїти зусилля, але чому нас обрали в якості мішені? Ми не чули, що є хоч якісь докази, що ресторани і кафе були причиною поширення інфекції. Нас ніби призначили винними і відповідальними за те, що виникають вогнища зараження».

Власники ресторанів і кухарі намагаються, як підкреслюється, знайти вихід з ситуації, що склалася, організувавши торгівлю на винос.

Крім того, вони виходять від відчаю на вулиці Ліона та інших міст Франції з вимогами підтримати їх.

Влада на ці заклики відповідає, що ресторани і кафе відкриються не раніше 20-го січня наступного року, і то – лише в разі, якщо це дозволить зробити епідеміологічна обстановка.

Як повідомлялося, влада Франції буде виплачувати 1,6 млрд євро в місяць в якості компенсації закритому через локдаун бізнесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті