Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Сертифікатор «Північного потоку 2» вийшов із проекту через загрозу санкцій США

Сертифікатор «Північного потоку 2» вийшов із проекту через загрозу санкцій США

Компанія мала видати сертифікат відповідності чинному законодавству країни

Сертифікатор «Північного потоку 2» вийшов із проекту через загрозу санкцій США
фото Nord Stream 2

Сертифікатор «Північного потоку 2», норвезька компанія Det Norske Veritas – Germanischer Lloyd (DNV GL) вийшла з проекту через загрозу санкцій з боку США, передає Інтерфакс.

«Держдепартамент США опублікував нове керівництво щодо закону «Про захист енергетичної безпеки Європи» (PEESA). Відповідно до цього ми вважаємо, що діяльність DNV GL з інспектування оснащених суден, які обслуговують проект «Північний потік 2», підпадає під санкції. Тому DNV GL припинила надання послуг, які можуть підпадати під дію PEESA», – заявив представник компанії.

У DNV GL пояснили, що на проекті вони займалася розглядом документації та перевіркою робіт на предмет відповідності стандартам.

Туди також входив моніторинг тестування і підготовки обладнання, яке використовували на суднах під час прокладання газопроводу. Крім того, DNV GL мала видати сертифікат відповідності після задовільного завершення проекту.

Недобудована ділянка газопроводу знаходиться в територіальних водах Данії. Згідно з правилами Данського енергетичного агентства, Nord Stream 2 AG має право найняти будь-яку третю сторону, яка зможе надати сертифікат відповідності чинному законодавству країни.

Нагадаємо, США погрожують учасникам «Північного потоку 2» санкціями, заявляючи, що «цей трубопровід не відбудеться».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті