Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
iPad і MacBook компанії Apple вперше почнуть збирати за межами Китаю

iPad і MacBook компанії Apple вперше почнуть збирати за межами Китаю

Про це попросила сама Apple для диверсифікації виробництва

iPad і MacBook компанії Apple вперше почнуть збирати за межами Китаю
фото Shutterstock

Виробник електроніки Foxconn, який збирає гаджети Apple, перенесе частину випуску iPad і MacBook з Китаю до В'єтнаму, повідомляє Reuters. Як стверджує джерело видання, про перенесення виробництва попросила сама Apple.

Foxconn вже будує складальні лінії для планшетів і ноутбуків на своїй фабриці на північному сході В'єтнаму, вони почнуть роботу за планом в першій половині 2021 року, стверджує співрозмовник Reuters.

Він додав, що американська компанія хоче диверсифікувати виробництво, враховуючи торгову війну між США і Китаєм. Джерело агентства розповіло, що на тій же фабриці виготовлятимуть телевізори (в тому числі для Sony) та інші гаджети.

Рішення Foxconn означає, що вперше виробництво iPad почнеться за межами Китаю: зараз всі пристрої виробляють тільки на території цієї країни, цитує Reuters дані тайванської дослідницької групи TrendForce.

Крім того, Foxconn планує витратити $1 млрд на розширення випуску iPhone в Індії на «наполегливе прохання» Apple, повідомляли джерела в липні. Вони відзначали, що Foxconn та інші компанії також подумують про будівництво заводів у Мексиці.

Apple в цьому році представила дві нові моделі iPad і відразу чотири моделі ноутбуків MacBook. Навесні і на початку літа з'явилися iPad Pro і ноутбуки MacBook Air і MacBook Pro (13 дюймів). Восени компанія показала оновлений планшет iPad Air і вперше дві моделі ноутбуків зі своїм власним процесором M1. Крім того, восени компанія випустила нову лінійку iPhone.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті