Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
В Індії проходить масштабний страйк, в якому беруть участь понад 250 млн осіб

В Індії проходить масштабний страйк, в якому беруть участь понад 250 млн осіб

Вони вимагають збільшення щомісячних виплат і скасування дострокового виходу на пенсію

В Індії проходить масштабний страйк, в якому беруть участь понад 250 млн осіб
фото Shutterstock

В Індії 26 листопада в четвер проходить загальнонаціональний страйк, організований десятьма провідними профспілками країни. У страйку беруть участь загалом близько 250 000 осіб, повідомляє India Today, на яке посилається Коммерсант.

Страйк почався о шостій ранку за місцевим часом і триватиме рівно добу.

Учасники профспілок вимагають від уряду Індії припинити політику приватизації державних підприємств, а також скасувати деякі нові закони «проти працівників і фермерів».

Крім того, учасники протесту вимагають щомісячних виплат по 7500 рупій всім сім'ям, які не платять прибутковий податок (через відсутність стабільних джерел доходів), і 10 кг безкоштовного пайка кожній людині з низьким доходом на місяць.

Профспілки також добиваються розширення програми гарантії зайнятості населення MGNREGA – сільським робітникам має бути забезпечена робота 200 днів на рік і підвищення заробітної плати, а сама програма повинна поширюватися і на міських робітників.

Також працівники вимагають скасування положення про примусовий достроковий вихід на пенсію державних службовців і працівників підприємств держсектору, а також повернення до старої пенсійної системи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті