Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Amazon винагородить співробітників різдвяним бонусом в розмірі $300

Amazon винагородить співробітників різдвяним бонусом в розмірі $300

Одноразова допомога на адресу співробітників обійдеться компанії в $500 млн

Amazon винагородить співробітників різдвяним бонусом в розмірі $300
фото www.flickr.com/photos/adriennethird/8731382771

Американський технологічний концерн Amazon надає «передовим» співробітникам одноразову премію на знак вдячності за їх роботу в «пік сезону».

Як повідомляє CNBC, штатні співробітники, найняті компанією з 1 по 31 грудня, отримають бонус у розмірі $300. Співробітники, зайняті неповний робочий день, найняті в той же період, отримають премію в розмірі $150 доларів США.

«Я був в Amazon 22 святкових сезони, і цей безумовно найбільш унікальний, – сказав Дейв Кларк, старший віцепрезидент Amazon по роздрібній торгівлі. – Я вдячний нашим командам, які продовжують відігравати життєво важливу роль в обслуговуванні клієнтів».

Amazon заявила, що витратить понад $500 млн на одноразові святкові виплати. У червні Amazon також витратила $500 млн на премії для співробітників, які продовжували працювати в умовах пандемії коронавірусу.

Як повідомляється, з березня компанія витратила мільярди доларів на інвестиції, пов'язані з COVID-19, включаючи підвищення заробітної плати, захисне спорядження і посилені заходи з очищення, а також створення можливостей тестування. Amazon ввела тимчасове підвищення заробітної плати і подвійну оплату понаднормових в розпал пандемії, але обидва цих стимули припинили свою дію в червні.

З того часу працівники складів неодноразово висловлювали розчарування з приводу скорочення їх оплати за ризик, хоча пандемія триває, і вони як і раніше стикаються з підвищеним ризиком для здоров'я і безпеки на роботі. У жовтні Amazon повідомила, що понад 19 000 її співробітників в США заразилися коронавірусом в період з 1 березня по 19 вересня.

Телеканал повідомляє, що нещодавно Amazon недавно зіткнулася з критикою з боку деяких співробітників за спробу залучити нових працівників бонусом в $3000, щоб забезпечити достатню кількість штату на сезон свят, пропонуючи при цьому ваучери на індичку на День подяки існуючим співробітникам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті