Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Печерський суд арештував Жовтневий палац, санаторій у Конча-Заспі й низку інших споруд

Печерський суд арештував Жовтневий палац, санаторій у Конча-Заспі й низку інших споруд

Причиною стало привласнення службовими особами об'єктів нерухомого майна

Печерський суд арештував Жовтневий палац, санаторій у Конча-Заспі й низку інших споруд
Фото: УНІАН

Печерський районний суд міста Києва наклав арешт на Будинок профспілок і  низку об’єктів нерухомості, які належать Федерації профспілок України (ФПУ). Відповідне рішення було ухвалено ще 3 листопада. Про це йдеться у відповідних ухвалах Печерського суду.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що відповідно до Закону України «Про підприємства, установи та організації союзного підпорядкування, що розташовані на території України» службовими особами Федерації професійних спілок України та інших суб`єктів господарської діяльності привласнено ряд об'єктів нерухомого майна державної власності в особливо великих розмірах», – йдеться в ухвалах суду.

Так, згідно з судовими рішеннями, арешт накладено на 26 об’єктів нерухомого майна в різних містах України.

Серед арештованих об’єктів – Будинок профспілок, Міжнародний центр культури й мистецтв (Жовтневий палац), майновий комплекс – навчально-спортивна база «Святошин», ресторанний комплекс у Києві по вул. Труханівська, 4-А. Арештовано також ряд санаторіїв, зокрема, санаторій «Жовтень» у Конча-Заспі, частина будівель та споруд санаторію «Зірка» у Ворзелі, об'єднання санаторно-курортних закладів на курорті Куяльник.

«Печерський районний суд Києва заарештував Будинок профспілок та іншу нерухомість Федерації профспілок України. Рішення було прийнято ще 3 листопада, а оприлюднено 23 листопада. У ФПУ про це дізналися сьогодні зі столичної преси», – відреагували у ФПУ.

Нагадаємо, Кабмін почав створення реєстрів та кадастрів нерухомості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті