Фіскальна служба отримала нового керівника
Раніше він займався виявленням злочинів у бюджетній сфері

Кабінет міністрів призначив тимчасовим виконувачем обов'язків голови Державної фіскальної служби (ДФС) Дмитра Сосиновича замість Сергія Солодченка. Відповідне розпорядження №1474 схвалене на засіданні уряду.
«Покласти тимчасово виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби України на начальника управління протидії економічним правопорушенням ГУ Державної фіскальної служби у Житомирській області Сосиновича Дмитра Олександровича», – йдеться в документі.
До нового призначення Дмитро Сосинович обіймав посаду начальника управління протидії економічним правопорушенням ДФС у Житомирській області.
До цього три роки пропрацював першим заступником ГУ ДФС у Херсонській області. З 2015 до 2017 р. обіймав керівні посади у фіскальній службі Миколаївської області.
Він почав свою кар'єру дізнавачем у правоохоронних органах Миколаївської області, потім довгий час працював на оперативній службі в підрозділах по боротьбі з економічними злочинами. З 2006 по 2009 рік – у відповідному Департаменті МВС. Переважно займався виявленням злочинів у бюджетній сфері.
Після цього повернувся до Миколаєва вже як заступник, а потім і керівник управління держслужби боротьби з економічною злочинністю обласного УМВС. У березні 2013 р. звільнився з міліції й пізніше відновив держслужбу вже в КРУ Фонду соціального страхування, а пізніше – в ДФС.
Нагадаємо, влітку Шмигаль заявляв, що до кінця 2020 р. ліквідують ДФС (відповідно і податкову міліцію), і створять Бюро економічної безпеки (БЕБ)
На фінансування створення БЕБ у бюджеті-2021 передбачено 1 млрд грн, на податкову міліцію – ще 1,5 млрд грн. Фінансування СБУ становить 15 млрд грн.
ДФС обіцяють ліквідувати за рік після прийняття закону про створення БЕБ. Однак голова ВГО Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе в інтерв'ю виданню Mind пояснив, що податкова міліція перебуває у складі Державної фіскальної служби, тому ліквідувати її до створення нового органу неможливо.
«Щоби припинила існування податкова міліція, слід створити новий орган з розслідування правопорушень у сфері публічних фінансів. І в цей новий орган мають прийняти на роботу 30% працівників. Та щоб створити новий орган, треба прийняти відповідний закон. Тому я впевнений – навіть при великому бажанні, влада не зможе ліквідувати ДФС, включаючи податкову міліцію, до кінця 2020 року», – сказав Катамадзе.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].