Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Лукашенко заявив, що Польща має намір розвалити економіку Білорусі

Лукашенко заявив, що Польща має намір розвалити економіку Білорусі

Польська влада нібито закликає інші країни припинити поставки в Білорусь

Лукашенко заявив, що Польща має намір розвалити економіку Білорусі
фото DR

Польща пропонувала створити в Білорусі ситуацію, щоб економіка країни «обвалилася», заявив Олександр Лукашенко з посиланням на дані КДБ та спецслужб, передає «БелТА».

За його словами, польський премʼєр-міністр нібито сказав: «Ми повинні переконати Туреччину, Грецію, Азербайджан, Вірменію не експортувати продовольство через небезпеку коронавірусу».

Також він стверджує, що Польща закликала НАТО заснувати «спеціальні сили безпеки» для «боротьби» з білоруською владою і заявила про намір використовувати ситуацію в Білорусі в своїх інтересах.

«Якщо Путін хоче нормалізувати відносини із Заходом, він повинен здати Лукашенка», – навів він слова, які нібито сказав польський прем'єр. Лукашенко назвав ці заяви «цинічними і унікальними».

Лукашенко каже, що ніколи не просив російську владу про допомогу. Путін нібито сам запропонував «підставити плече» Білорусі, розуміючи, що наступною буде Росія.

Вибори президента пройшли в Білорусії 9 серпня. За даними ЦВК, Лукашенко набрав на них 80,08% голосів виборців, а кандидат від опозиції Світлана Тихановська – 10,09%. Після виборів в країні почалися акції протесту, які тривають досі. Результати виборів не визнали США, Великобританія, Євросоюз і ряд інших країн.

Раніше Лукашенко заявив, що не можна віддавати Конституцію Білорусі «незнайомому» президенту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті