Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Арахамія: ймовірність повного локдауну в Україні – 90%

Арахамія: ймовірність повного локдауну в Україні – 90%

За його словами, уряд розробляє «інтелектуальний» карантин

Арахамія: ймовірність повного локдауну в Україні – 90%
Давид Арахамія
Фото: УНІАН

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія оцінює ймовірність введення жорстких карантинних заходів на певний період для протидії поширенню Covid-19 в 90% і повідомив, що уряд готує «інтелектуальний локдаун». Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Імовірність повного локдауну – 90%. Є шанси, що нам пощастить, але поки що все має такий вигляд, що ймовірність дуже висока», – сказав Арахамія.

«Тепер питання, як його правильно ввести і в якому форматі. Уряд заявляє про якийсь інтелектуальний локдаун. Тобто не той повний локдаун, який був навесні, а такий... скоригований на реалії в кожному регіоні, зокрема громадський транспорт тощо», – додав лідер партії.

Політик також допустив припинення роботи громадського транспорту напередодні новорічних свят.

«Якщо ми зробимо локдаун умовно завтра, то всі підприємства працюють, і ми в цьому локдауні маємо погасити громадський транспорт, наприклад, київське метро. У цьому разі ми зіткнемося з величезними труднощами з розвезення людей, яким чином вони доберуться до роботи. Якщо це станеться, наприклад, 27 грудня, то загалом ця проблема знімається як така. З точки зору наслідків і незручностей для людей – звичайно, це зіпсує новорічні свята, але це не так сильно вдарить по економіці», – сказав Арахамія.

Нагадаємо, 29 листопада в Україні зафіксовано 12 978 нових випадків COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті