Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Суд позбавив «ПриватБанк» права власності на одну з будівель головного офісу у Дніпрі

Суд позбавив «ПриватБанк» права власності на одну з будівель головного офісу у Дніпрі

Банк подаватиме апеляцію

Суд позбавив 	«ПриватБанк» права власності на одну з будівель головного офісу у Дніпрі
Фото: privatbank.ua

«ПриватБанк» подає апеляцію на рішення Господарського суду Дніпропетровської області за позовом НВ ТОВ «Океанмаш», яким суд підтримав спробу позбавити банк права власності на одну з будівель головного офісу в Дніпрі. Про це повідомляється на сайті банку.

Згідно із заявою «ПриватБанку», будівля «Океанмашу» як предмет іпотеки на законних підставах перейшла у власність банку до націоналізації, у серпні 2016 року. І така судова тяжба, стверджується в повідомленні, є черговою спробою дестабілізувати роботу «ПриватБанку», ще однією міною уповільненої дії, закладеною при оформленні переходу заставного майна у власність банку до націоналізації.

26 листопада суд в повному обсязі задовольнив позовні вимоги компанії, яка претендує на офісне приміщення, що перебуває у власності банку. 

«Судові суперечки навколо права власності на один з офісів банку, в якому до введення карантину працювало півтори тисячі співробітників, не вплинуть на поточну діяльність банку і безперебійну роботу його сервісів.

З березня 2020 року співробітники працюють дистанційно, а в разі подальшого негативного розвитку судового розгляду щодо цього об`єкту співробітники будуть розміщені в інших офісах банку», – зазначили в «ПриватБанку».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті