Apple подала позов до російського регулятора, який вимагає змінити правила в App Store

Apple подала позов до російського регулятора, який вимагає змінити правила в App Store

Раніше ФАС визнала Apple винною в зловживанні на ринку онлайн-додатків

Apple подала позов до російського регулятора, який вимагає змінити правила в App Store
фото Shutterstock

Американська компанія Apple подала позов до російської Федеральної антимонопольної служби, пише Forbes з посиланням на картотеку арбітражних справ. Позов – «про визнання рішень і дій (бездіяльності) незаконними» – подано 23 листопада і прийнято до провадження. Судове засідання призначено на 18 січня.

Раніше ФАС зажадала від Apple до 30 листопада усунути порушення антимонопольного законодавства та забезпечити конкурентні умови для розробників мобільних додатків.

У серпні ФАС визнала Apple винною в зловживанні на ринку онлайн-додатків. Позови до американської компанії служба подала після скарги «Лабораторії Касперського» на дії Apple щодо сервісу батьківського контролю Kaspersky Safe Kids.

«Лабораторія» заявила, що Apple заблокувала розміщення в App Store оновленої версії програми, паралельно з цим запустивши схожий сервіс Screen Time.

Російська ФАС стала на бік російської компанії. Apple же повідомила, що не згодна з рішенням антимонопольної служби і буде його оскаржувати.

Відповідно до припису ФАС, Apple мала до 30 листопада виключити зі своїх правил допуску в App Store норму, яка дозволяє в будь-якому випадку відмовити стороннім розробникам.

Протягом п'яти днів після виконання припису Apple повинна була повідомити про це російському відомству.

«До цього часу в ФАС Росії не надходила інформація від компанії Apple про виконання припису», – повідомив представник відомства раніше в понеділок.

Також ми писали, що італійський регулятор оштрафував Apple на $12 млн за «водонепроникність» iPhone.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло