Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Єрмак призначив спікера ТКГ своїм позаштатним радником

Єрмак призначив спікера ТКГ своїм позаштатним радником

Арестович консультуватиме з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки й оборони

Єрмак призначив спікера ТКГ своїм позаштатним радником
Спікер Тристоронньої контактної групи Олексій Арестович
Фото: фейсбук-сторінка Олексія Арестовича

Керівник Офісу Президента України (ОПУ) Андрій Єрмак призначив спікера делегації України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки й оборони. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

Представляючи Арестовича на зустрічі з керівниками профільних відомств, Єрмак зазначив, що сьогодні в українському інформаційному просторі тиражується багато фейків, спотвореної інформації та необґрунтованих звинувачень, на які потрібно своєчасно і якісно реагувати.

«Завдання пана Арестовича – надати вичерпну відповідь, щоб протидіяти поширенню дезінформації або образ. Ми – єдина команда, яка спільними зусиллями захищає нашу країну», – зазначив керівник Офісу президента.

Серед завдань радника з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки й оборони – узгодження позицій профільних відомств і напрацювання «єдиного голосу».

Єрмак висловив надію, що Арестович побудує конструктивну взаємодію з усіма представниками сектора безпеки й оборони України.

Нагадаємо, 28 жовтня очільник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук призначив блогера Олексія Арестовича новим спікером, який буде відповідати за інформаційну політику делегації.

Арестович – український військовий оглядач, політичний оглядач, актор, блогер. Проводить психологічні семінари та тренінги. Був актором в Київському театрі-студії «Чорний квадрат». Знімався в епізодичних ролях у 13 російських і українських фільмах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті