Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
Найбільші промислові та техногіганти ФРН сформували власний автомобільний альянс з обміну даними

Найбільші промислові та техногіганти ФРН сформували власний автомобільний альянс з обміну даними

Вони створюють хмарну платформу обміну даними, що не використовує ні американські, ні китайські технології

Найбільші промислові та техногіганти ФРН сформували власний автомобільний альянс з обміну даними
фото www.flickr.com/photos/rjbusch/10563125233

Найбільші промислові та технологічні компанії Німеччини сформували альянс з обміну даними з автовиробниками. Як повідомляє Bloomberg, найбільша економіка Європи бореться за відновлення позицій, втрачених в конкуренції із США та Китаєм.

Промисловий гігант Siemens і технологічна фірма SAP співпрацюватимуть з автовиробником BMW  і іншими компаніями для створення хмарної платформи обміну даними, що не використовує американські або китайські технології.

Платформа дозволить німецьким виробникам автомобілів і їх постачальникам виявляти вузькі місця у виробництві або брак запчастин, допомагаючи їм уникнути деяких зупинок виробництва, що спостерігалися раніше в цьому році через локдауни, пов’язані з COVID-19.

Платформа обміну даними альянсу буде використовувати європейський хмарний сервіс Gaia-X, а не американські або китайські хости даних, такі як Amazon.com або Alibaba Group.

Агентство зазначає, що геополітична напруженість і торгові війни змушують європейських політиків насторожено ставитися до того, що внутрішні провідні компанії передають контроль над свої дані зовнішнім фірмам, побоюючись, що європейські компанії можуть втратити контроль над конфіденційною інформацією про клієнтів або виробництво.

У проєкті також візьмуть участь телекомунікаційний гігант Deutsche Telekom і постачальники запчастин Robert Bosch і ZF Friedrichshafen.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті