Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Кабмін призначив тимчасово виконувача обов’язки голови Держінспекції містобудування

Кабмін призначив тимчасово виконувача обов’язки голови Держінспекції містобудування

Ним став Сергій Прохоров

Кабмін призначив тимчасово виконувача обов’язки голови Держінспекції містобудування
фото: kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів прийняв проєкт розпорядження про тимчасове покладення виконання обов’язків голови Державної інспекції містобудування на Сергія Прохорова. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан у своєму телеграм-каналі.

«Кабінет Міністрів прийняв проєкт розпорядження про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Державної інспекції містобудування України на Прохорова Сергія Валерійовича», – написав Мокан.

Зокрема, Мокан зазначив, що спочатку Кабмін призначив Прохорова першим заступником голови Державної інспекції містобудування (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину), а потім тимчасово поклав на нього виконання обов’язків голови інспекції.

Він також додав, що уряд звільнив Ірину Овчаренко з посади першого заступника голови Національного агентства з питань державної служби (за згодою сторін).

Як повідомлялось, 22 жовтня Кабмін ухвалив рішення усунути Юрія Васильченка з посади голови Державної інспекції містобудування. Сергій Прохоров раніше працював начальником відділу реєстрації та видачі дозвільних документів інспекції Держархбудконтролю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті