Захворіло у світі
137,464,432
Померло у світі
2,959,641
Вилікувалось у світі
78,307,652
Захворіло в Україні
1,887,338
Померло в Україні
38,225
Вилікувалось в Україні
1,442,618
Рада ратифікувала угоду з ЄІБ на 136 мільйонів для «Укренерго»

Рада ратифікувала угоду з ЄІБ на 136 мільйонів для «Укренерго»

Угода стосується підвищення надійності підстанцій

Рада ратифікувала угоду з ЄІБ на 136 мільйонів для «Укренерго»
фото: eib.org

Верховна Рада на засіданні 2 грудня ратифікувала угоду з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) щодо проєкту підвищення надійності підстанцій, який передбачає кредит у 136 мільйонів євро. Про це повідомляється на сайті міністерства фінансів.

Законопроєкт ратифікації Гарантійної угоди між Україною та ЄІБ розробили Мінфін та НАК «Укренерго».

Як зазначає заступник Міністра фінансів Олександр Кава, цим законом створюються правові підстави для використання позики Європейського інвестиційного банку. 

«Таке рішення дає можливість підвищити надійність та забезпечити сталу роботу існуючої електромережі. Окрім того, це сприятиме зменшенню витрат на її технічне обслуговування та експлуатацію», – коментує проєкт Кава.

У рамках Проєкту «Програма підвищення надійності підстанцій» передбачається реконструкція 12 підстанцій потужністю 330 кВ та 750 кВ Дніпровської електроенергетичної системи НЕК «Укренерго».

«Це також сприятиме сталій роботі Об’єднаної електроенергетичної мережі України та зміцненню енергетичної безпеки України», – підкреслюють у Міністерстві.

Цей проєкт є частиною ширшої програми модернізації підстанцій, що всього включає 33 об’єкти в Україні та здійснюється за співфінансування німецького держбанку «Кредитна установа для відбудови» (KfW) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Раніше повідомлялося, що кабмін схвалив залучення 100 млн євро від ЄІБ для реалізації проєкту «Східна Україна: возз'єднання, відновлення і відродження».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті