Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Україна посилює співпрацю з Фондом E5P

Україна посилює співпрацю з Фондом E5P

Він спеціалізується на стимулюванні інвестицій в енергоефективність

Україна посилює співпрацю з Фондом E5P

Заступник міністра з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков на засіданні Асамблеї вкладників Фонду Східної Європи з енергоефективності та навколишнього середовища заявив, що Україна зацікавлена у посиленні співробітництва з Фондом E5P, який спеціалізується на стимулюванні інвестицій в енергоефективність, оскільки це забезпечить реалізацію в країні проєктів з модернізації інфраструктури. Про це повідомляється на сайті Міненерго.

«Співробітництво з Фондом Е5Р для нашої країни відіграє особливу роль. Реалізація проєктів з модернізації інфраструктури, зокрема централізованого теплопостачання та фонду громадських будівель, роблять Україну на крок ближче до загальної європейської мети – кліматичної нейтральності», – зазначив заступник міністра.

На засіданні Асамблеї вкладників Фонду Східної Європи з енергоефективності та навколишнього середовища було, серед іншого, заслухано звіт щодо співпраці з Україною. Відповідно до звіту, одним із завдань, яке стоїть перед урядом України, є зниження енергоємності країни та зменшення негативного впливу на зміну клімату, зокрема, шляхом декарбонізації та підвищення енергоефективності. Особливо це буде важливо на етапі відновлення після пандемії та карантинних обмежень.

Асамблея вкладників Фонду Е5Р затвердила нові проєкти для України. Зокрема, це проєкт підвищення енергоефективності в Луганській міській лікарні та оновлення вуличного освітлення в місті Херсон в Україні від НЕФКО, а також – програма «Енергоефективність в державних будівлях України» від ЄІБ.

Демченков звернувся до Асамблеї з проханням підтримати також проєкт «Енергоефективність в будівлях м. Дніпро від ЄБРР» (Dnipro Energy Efficiency in Public Buildings by EBRD), оскільки його реалізація є важливою частиною відновлення інфраструктури країни.

Нагадаємо: Міненерго пропонує встановити річну квоту на будівництво об`єктів ВДЕ в розмірі 365 МВт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті