Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Amazon найняла приватних детективів для стеження за страйкуючими працівниками в Іспанії

Amazon найняла приватних детективів для стеження за страйкуючими працівниками в Іспанії

Детективи надали компанії повний звіт про всіх учасників страйку

Amazon найняла приватних детективів для стеження за страйкуючими працівниками в Іспанії
фото Shutterstock

Компанія Amazon може зіткнутися з судовим розглядом з іспанською профспілкою, яка стверджує, що приватні детективи були найняті для проникнення і таємного спостереження за страйком на одному зі складів компанії, пише Business Insider.

Згідно з 51-сторінковим документом, отриманим іспанським новинним сайтом El Diario, приватні детективи стежили за страйком робітників Amazon на складі недалеко від Барселони в Чорну п'ятницю в 2019 році.

Мітинг був частиною ширшого страйку вантажних робітників у провінції Каталонія.

Шпигунів залучили через агентство Пінкертона – найбільшу охоронну і детективну організацію, засновану ще в середині XIX століття. «Пінкертони» проникли і сфотографували страйк робітників на складі, повідомляє El Diario.

Агентство Пінкертона, послугами якого широко користувалися американські промисловці в XIX столітті, щоб шпигувати за профспілками і розганяти страйк робітників, зараз найнято Amazon для стеження за працівниками на території Європи, повідомляє  видання.

Шпигуни склали 51-сторінковий звіт, в який увійшли фотографії профспілкових активістів, робочих і журналістів, які відвідали захід.

Іспанська профспілка CCOO (її учасники були серед учасників мітингу) через суд вимагає вилучити підготовлені шпигунами звіти і розглядає можливість судового позову проти Amazon.

Нагадаємо, у травні віце-президент Amazon пішов у відставку на знак протесту проти звільнень працівників. Зазначалося, що звільняють зазвичай тих, хто вимагає кращих умов праці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті