Інвестпроєкт щодо захисту сіл Львівщини від паводків і програма модернізації лікарень у 2020 році залишилися без фінансування

Інвестпроєкт щодо захисту сіл Львівщини від паводків і програма модернізації лікарень у 2020 році залишилися без фінансування

Оскільки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, як головний розпорядник, не затвердило паспорт такої програми

Інвестпроєкт щодо захисту сіл Львівщини від паводків і програма модернізації лікарень у 2020 році залишилися без фінансування
фото: Уніан

Бюджетна програма за державним інвестиційним проєктом комплексного протипаводкового захисту сіл і сільських угідь у Львівській області залишається без фінансування у 2020 році. Оскільки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, як головний розпорядник, не затвердило паспорт такої програми. Про це свідчать дані на сайті Державної казначейської служби (ДКСУ).

Згідно з цими даними станом на 1 грудня, з цієї ж причини не отримала бюджетних коштів програма Міністерства охорони здоров'я з модернізації матеріально-технічної бази багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування.

Загалом через відсутність паспорта не профінансовано 21 бюджетну програму, щодо шести із них розпорядником значиться Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, щодо чотирьох – Міністерство енергетики, ще три належать до Мінекономіки.

Що стосується Міненерго, зокрема, йдеться про програму реконструкції та капремонту магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород, а також про державний інвестпроєкт «Новокостянтинівська шахта. Розвиток виробничих потужностей».

Мінекономіки не затвердило програми щодо витрат Аграрного фонду на збереження, перевезення та перероблення об'єктів державного цінового регулювання держінтервенційного фонду, а також щодо фінансової підтримки агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу та за програмою «Виконання судових рішень, що набрали законної сили».

Окрім цього, фінансування цього року не отримала програма «Функціонування інституції з підтримки та просування експорту», паспорт якої мав затвердити господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабміну.

Міносвіти також не затвердило паспорт програми з надання пільгових довгострокових кредитів для здобуття вищої освіти, зазначає ДКСУ.

Законодавство вимагає затверджувати паспорти бюджетних програм протягом 45 днів із дня набуття чинності законом про держбюджет на відповідний рік (у 2020 році крайнім терміном було 14 лютого).

Нагадаємо: неоплачені зобов’язання Держказначейства становлять 15 мільярдів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті