Зеленський планує відновити «Раду регіонального розвитку»

Зеленський планує відновити «Раду регіонального розвитку»

Вона була створена за президенства Порошенка

Зеленський планує відновити «Раду регіонального розвитку»
фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що хоче відновити роботу «Ради регіонального розвитку». Вона була створена за президенства Порошенка. Про це Зеленський повідомив у своєму телеграм-каналі.

«Це дасть змогу суттєво покращити комунікацію між мерами, главами обласних адміністрацій, центральними органами влади. Місцеве самоврядування – це якраз про якість життя», – йдеться у повідомленні.

Президент заяви, що вважає реанімацію «Ради регіонального розвитку» одним з найбільш перспективних напрямків. Він зазначив, що цей орган дасть змогу суттєво покращити комунікацію між мерами, головами обласних адміністрацій, центральними органами влади.

Крім того, Зеленський запросив всіх представників місцевої влади та нових політиків у громадах до дискусії «про те, як нам усім разом досягти такої якості життя у громадах по всій країні, щоб люди бачили: децентралізація – це успіх України»

Нагадаємо: Рада попередньо спростила процедуру затвердження планів розвитку громад та територій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло