Гігантські китайські ліхтарі: в Буковелі створять містечко світлових інсталяцій
Партнерський матеріал

Гігантські китайські ліхтарі: в Буковелі створять містечко світлових інсталяцій

 

Этот материал также доступен на русском языке
Гігантські китайські ліхтарі: в Буковелі створять містечко світлових інсталяцій

З 11 грудня в самому центрі курортного Буковеля можна буде відвідати фестиваль гігантських китайських ліхтарів. Гостям обіцяють справжню магію вогнів та світла – більше двадцяти п'яти неймовірних експозицій, краса яких розкривається в темряві.

«Це буде казкове містечко із сотень тисяч світлодіодних ліхтарів та кілометрів шовку біля підніжжя величних гір, які розкажуть казки народів Китаю! Серед композицій – легендарна теракотова армія і велика китайська стіна, Сичуаньська опера, китайський зоопарк, жителі підводного світу, панди та фламінго, персонажі стародавніх китайських казок і легенд», – кажуть організатори, представники компанії Grand Event.

Всі інсталяції виконані вручну з натурального шовку і led-ламп, деякі з них досягають 6-ти метрів у висоту. Щоб зібрати одну таку фігуру, потрібно понад 500 деталей і велика кількість тонкого шовку, яким обтягується каркас. Крім гігантських ліхтарів, всіх відвідувачів чекає гастрономічний куточок з делікатесами.

Повідомляється, що на території фестивалю діятимуть карантинні обмеження: відвідувачів допускатимуть лише в захисній масці, буде також проводитися контроль кількості людей, що одночасно знаходяться на території парку.

Коли: з 11 грудня

Де: нижня резиденція (біля VIP- резиденції)

Часи роботи: 16: 00- 22:00

Вхід: платний

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті