Працівники Apple повернуться в офіси не раніше червня 2021 року – Тім Кук

Працівники Apple повернуться в офіси не раніше червня 2021 року – Тім Кук

Гендиректор Apple наголосив, що працівники навчились «виконувати нашу роботу поза офісом, не жертвуючи продуктивністю або результатами»

Працівники Apple повернуться в офіси не раніше червня 2021 року – Тім Кук
фото www.flickr.com/photos/torek/4537838000

Гендиректор Apple Тім Кук поділився новими подробицями про плани щодо повернення співробітників компанії в офіси на свої робочі місця. Як повідомляє Bloomberg, Кук сказав, що «здається ймовірним», що більшість працівників повернуться в офіси не раніше червня 2021 року.

Традиційно техногігант мав офісно-орієнтовану культуру, але гендиректор натякнув, що успіх компанії в цьому році під час локдаунів може забезпечити більшу гнучкість для віддаленої роботи в майбутньому. Проте Кук публічно заявив про своє бажання, щоб співробітники в кінцевому підсумку повернулися в офіс.

«Замінити особисту співпрацю неможливо, але ми також багато дізналися про те, як можна  виконувати нашу роботу поза офісом, не жертвуючи продуктивністю або результатами, – сказав він. – Всі ці уроки важливі. Коли ми перейдемо на інший бік цієї пандемії, ми збережемо все, що є доброго в Apple, і при цьому впровадимо найкраще з наших перетворень в цьому році ».

Нагадаємо: раніше стало відомо, що Apple почала роботу над створенням власного модема для майбутніх пристроїв, який прийде на заміну компонентів від Qualcomm.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло