Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Україна може підписати Угоду про відкрите небо з ЄС в лютому — Стефанішина

Україна може підписати Угоду про відкрите небо з ЄС в лютому — Стефанішина

Протягом кількох років ведуться переговори, а в 2019 підписання перенесли на невизначений термін

Україна може підписати Угоду про відкрите небо з ЄС в лютому — Стефанішина
Фото: pixabay.com

Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про відкрите небо 11 лютого. Про це повідомила віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

«На момент засідання Ради асоціації з боку України всі процедури для підписання Угоди про відкрите небо будуть завершені. Саме підписання також залежить від Європейської комісії. Якщо встигнемо процедурно, то Угоду про відкрите небо підпишемо на Раді асоціації», – сказала вона в ефірі телеканалу Прямий.

Стефанішина додала, що Угода про відкрите небо – це вільна конкуренція, створення нового ринку, збільшення доступу до авіаперевезень і більше рейсів.

«Авіаперевезення стануть доступним видом транспорту. А, враховуючи, що у нас є безвізовий режим, це дозволить збільшити контакти між людьми й перельоти між ЄС і Україною», – додала вона.

Водночас Стефанішина підкреслила, що Україна повинна серйозно переглянути своє законодавство, правила безпеки польотів та захисту прав споживачів.

Україна протягом кількох років веде переговори з ЄС про спільний авіаційний простір, який дозволив би українським і європейським авіакомпаніям вільно працювати в просторі Євросоюзу й України.

У березні 2019 року підписання Угоди перенесли на невизначений термін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті