Конгрес США погодив $900 млрд допомоги економіці через епідемію

Конгрес США погодив $900 млрд допомоги економіці через епідемію

Виплати по безробіттю скоротили вдвічі

Конгрес США погодив $900 млрд допомоги економіці через епідемію
Фото: pixabay.com

Лідери Конгресу США 20 грудня погодили план на майже $900 на допомогу економіці, яка постраждала через пандемію коронавірусу. Про це заявив лідер республіканської більшості в Сенаті Конгресу Мітч Макконнелл, передає Reuters в понеділок, 21 грудня.

Після кількох місяців невдалих переговорів лідери Сенату і Палати представників заявили, що нарешті досягли двопартійної згоди щодо пакету підтримки, який отримає достатню кількість голосів від демократів та республіканців в обох палатах Конгресу.

Законодавчий акт все ще в роботі, але, ймовірно, його голосують вже 21 грудня. Конгрес планує поєднати цю підтримку з законопроєктом про фінансування уряду на 2021 фінансовий рік США на суму 1,4 трильйона доларів.

«Нарешті у нас є двопартійний прорив, який потрібен країні», – сказав лідер республіканської більшості в Сенаті Мітч Макконнелл.

Угода про допомогу забезпечить $600 прямих виплат деяким особам – це приблизно вдвічі менше, ніж у першому пакеті.

Це також забезпечить $300 на тиждень як додаткову допомогу по тимчасовому безробіттю у порівнянні з $600 попередніх виплат.

Він також надає сотні мільярдів доларів додаткової допомоги малому бізнесу та забезпечує фінансування розподілу вакцин, освіти, догляду за дітьми та допомоги в оплаті оренди.

Нагадаємо, Трамп підписав бюджет на два дні, щоб уникнути «шатдауну».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло