Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Уряд призначив головою ДФС Вадима Мельника

Уряд призначив головою ДФС Вадима Мельника

Без конкурсу

Уряд призначив головою ДФС Вадима Мельника
Голова ДФС Вадим Мельник
Фото: logos-ukraine.com.ua

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 21 грудня призначив Вадима Мельника головою Державної фіскальної служби шляхом укладення з ним контракту про проходження держслужби на період дії карантину. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан у своєму телеграм-каналі.

Мельник до 2013 року очолював управління розслідування особливо важливих справ, а також працював у Міністерстві доходів та зборів.

У 2014 році він працював заступником начальника Головного слідчого управління фінрозслідувань ДФС, а пізніше – очолив це управління. Також у нього є звання полковника податкової міліції.

ДФС була утворена в 2014 році після реорганізації Міністерства доходів та зборів. Відомство займалося податковою та митною політикою. ДФС підпорядковувалась податкова міліція.

У 2016 році Мельник подав декларацію, в якій вказав 270 000 грн зарплати за січень-вересень, 2,5 млн грн у якості подарунку та небанківську позику у майже 1 млн грн.

У липні 2020 року ДФС почала реструктуризацію. Податкові та митні функції відійшли новоутвореним державним органам, проте залишилася податкова міліція. Вона продовжує працювати до моменту створення нового органу, відповідального за боротьбу з фінансовими злочинами. Очікують, що цим органом стане Бюро фінансових розслідувань.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що до кінця року ДФС в Україні ліквідують, оскільки цього вимагає Міжнародний валютний фонд.

На засіданні 9 грудня Кабмін погодив кандидатуру Вадима Мельника на посаду голови Державної фіскальної служби України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті