Укроборонпром підпише контракт на три літаки Ан-178 до кінця року

Укроборонпром підпише контракт на три літаки Ан-178 до кінця року

Згідно з реформою корпоратизації, «Антонов» стане центром аерокосмічного холдингу

Укроборонпром підпише контракт на три літаки Ан-178 до кінця року
Фото: ukroboronprom.com.ua

Контракт із ДП «Антонов» на три літаки Ан-178 буде підписаний до кінця 2020 року. Про це заявив генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

«Вже сьогодні я можу пообіцяти: контракт на три літаки Ан-178 буде підписаний до кінця цього року. Ми встигли провести переговори з «Укрексімбанком» та отримати запевнення, що це станеться у 2020 році», – сказав Гусєв.

Гендиректор «Укроборонпрому» також наголосив, що концерн розпочинає процес трансформації. Ключовий для старту корпоратизації його підприємств законопроєкт №3822 вже зареєстрований у Верховній Раді України.

«Будуть створені нові галузеві об’єднання. Зокрема, «Антонов» стане центром аерокосмічного холдингу, який відкриє нові можливості: і по комплектуючих, і по спільних проєктах з відомими компаніями, і по залученню фінансів, які сьогодні неабияк потрібні. Стан, в якому знаходиться авіаційна галузь, є неприпустимим для сучасної європейської країни, – саме тому ми обговорюємо сьогодні можливості та перспективи. Антонов є особливим підприємством для країни й світу”, – підкреслив Гусєв.

Нагадаємо, В «Укроборонпромі» почався процес корпоратизації

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло