Конгрес США прийняв бюджет на 2021 рік

Конгрес США прийняв бюджет на 2021 рік

Бюджет у розмірі $2,3 трлн включає в себе пакет з підтримки економії в період пандемії обсягом у $900 млрд

Конгрес США прийняв бюджет на 2021 рік
фото www.flickr.com/photos/schuminweb/49977833187

Обидві палати Конгресу США ухвалили проєкт бюджету США на 2021 фінансовий рік, а також пакет заходів підтримки щодо стимулювання економіки.

Як повідомляє CNBC, після того, як республіканці і демократи в Конгресі, нарешті, дійшли згоди, Палата представників і Сенат дали зелене світло для нового серйозного пакета стимулів на суму $900 млрд, а також прийняли пакет законопроєктів щодо фінансування уряду в розмірі $1,4 трлн доларів.

Це стане другим за величиною пакетом економічних стимулів в історії Америки після попереднього голосування на суму $2,7 трлн в березні.

Після затвердження Конгресом бюджет і новий пакет допомоги будуть відправлені на підпис президенту Дональда Трампа.

Тим часом президент США підписав закон про надзвичайні витрати, щоб запобігти закриттю адміністрації протягом семи днів. Це дасть додатковий час на логістику, щоб новий бюджет можна було відправити Трампу.

Очікується, що президент підпише його без заперечень, але процедура буде більш повільною, оскільки документ на 5593 сторінках має спочатку бути надрукований на пергаментному папері, фізично доставлений в Білий дім і розглянутий юристами.

В цей час додаткове тижневе фінансування дозволить міністерствам і відомствам країни продовжити роботу.

Нагадаємо: до цього Трамп підписав бюджет на два дні, щоб уникнути «шатдауну».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло