В Україні впроваджуватимуть Програму гідної праці

В Україні впроваджуватимуть Програму гідної праці

Основні пріоритети: покращення умов праці, інклюзивність і соціальний захист

В Україні впроваджуватимуть Програму гідної праці
Фото: pixabay.com

Меморандум про взаєморозуміння щодо впровадження Програми гідної праці на 2020-2024 роки підписано представниками України та Міжнародної організації праці. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

«В рамках діяльності Національної тристоронньої соціально-економічної ради міністр Ігор Петрашко підписав Меморандум про взаєморозуміння щодо впровадження Програми гідної праці для України на 2020-2024 роки. З боку Міжнародної організації праці (МОП) підпис поставив директор Регіонального бюро МОП для країн Європи та Центральної Азії Хайнц Коллер», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, програма містить три пріоритети: покращений соціальний діалог; інклюзивна та продуктивна зайнятість; поліпшені умови праці та соціальний захист.

Також управління Програмою здійснюватимуть Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи (DWT/СО – Будапешт) та Національний координатор МОП в Україні. Підтримка заходів у рамках Програми забезпечуватиметься Регіональним бюро для країн Європи та Центральної Азії та технічними підрозділами штаб-квартири МОП у Женеві.

Як наголошується, програма розроблена на підтримку національних пріоритетів відповідно до Порядку денного сталого розвитку до 2030 року, Рамкової програми партнерства між Урядом України та ООН, Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Як повідомлялося раніше, Україна піднялася на чотири сходинки в Індексі свободи людини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті