Toyota зупинила заводи в Британії та Франції через новий штам коронавірусу

Toyota зупинила заводи в Британії та Франції через новий штам коронавірусу

Країни по всьому світу закриваються від Британії, що порушує поставки необхідних компонентів

Toyota зупинила заводи в Британії та Франції через новий штам коронавірусу
фото www.flickr.com/photos/mrcodez/1013948605

Японський концерн Toyota Motor оголосив про тимчасову зупинку виробництва у Великобританії і Франції з вівторка, 22 грудня, через проблеми з транспортом і поставками у зв’язку із заходами проти поширення нового штаму коронавірусу в Сполученому Королівстві.

Як повідомляє Bloomberg, представник Toyota наголосив, що закриття кордонів «порушило транспортування запчастин».

Країни по всьому світу вирішили закрити свої кордони з Великобританією на тлі побоювань, що новий штам посилить кризу в галузі охорони здоров'я. Це призвело до безлічі затримок з доставкою товарів у Великобританію і звідти.

Франція була однією з перших країн, які 20 грудня призупинили поїздки в і з Великобританії, в тому числі вантажні.

Спочатку Toyota планувала закрити свої заводи у Великобританії і Франції 24 грудня у зв'язку зі святами. Однак коронавірус дещо змінив плани автовиробника, заводи підуть на «канікули» на два дні раніше. Ще один автомобільний завод Toyota у Великобританії закриється 23 грудня.

Підприємства японського концерну в Великобританії відновлять роботу 5 січня, а завод у Франції – 29 грудня.

Нагадаємо: 14 грудня у Великій Британії зафіксували новий штам коронавірусу і повідомили про понад тисячу випадків зараження у 60 регіонах.

Десятки країн світу у неділю, 20 грудня, вирішили заборонити на різні терміни авіасполучення з Великою Британією через випадки захворювання на новий штам коронавірусу на острові, серед яких Нідерланди, Бельгія, Австрія, Канада, Італія, Франція та інші.

Україна поки що закривати авіасполучення з Британією не збирається.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло