Економіка Великобританії зросла на рекордних 16% у III кварталі

Економіка Великобританії зросла на рекордних 16% у III кварталі

У квітні-червні економіка країни обвалилась на 18,8%

Економіка Великобританії зросла на рекордних 16% у III кварталі
фото www.flickr.com/photos/traveljam/32979276223

Згідно з офіційними даними, в ІІІ кварталі валовий внутрішній продукт Великої Британії виріс на рекордні 16,0%, тоді як аналітик очікували 15,5%. Як повідомляє CNBC, навіть цей високий показник не зміг компенсувати спад економіки країни 18,8% у квітні-червні.

Бюро національної статистики також заявило, що Великобританія запозичила рекордні 241 млрд фунтів стерлінгів ($323 млрд) за перші вісім місяців фінансового року, що майже на 190 млрд фунтів більше, ніж за той самий період роком раніше.

Аналітики вважають, що дефіцит досягне майже 400 млрд фунтів у 2020/21 році, що вдвічі більше, ніж внаслідок світової фінансової кризи. Державний борг становить майже 2,1 трлн фунтів.

Міністр фінансів Ріші Сунак підтвердив свою обіцянку подолати величезний дефіцит, але не відразу.

Нагадаємо: 14 грудня у Великій Британії зафіксували новий штам коронавірусу і повідомили про понад тисячу випадків зараження у 60 регіонах.

Десятки країн світу у неділю, 20 грудня, вирішили заборонити на різні терміни авіасполучення з Великою Британією через випадки захворювання на новий штам коронавірусу на острові, серед яких Нідерланди, Бельгія, Австрія, Канада, Італія, Франція та інші.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло