Локдаун пішов на користь українським курортним готелям

Локдаун пішов на користь українським курортним готелям

Попит на Буковель виріс на 30% порівняно з минулим зимовим сезоном

Локдаун пішов на користь українським курортним готелям
фото DR

Попит на зимові курорти в цьому сезоні підвищився на 30% порівняно з минулим сезоном. Про це повідомив Артур Лупашко, засновник мережі готелів Ribas Hotels Group в ході прес-конференції, присвяченій відкриттю готелю Ribas Karpaty.

«Через обмежувальні заходи, пов'язані з карантином, виїзд на лижний сезон за кордон неможливий. Тому українці, які раніше їздили в Альпи, Австрію та ін., зараз відпочивають в Буковелі», – зазначив він.

Підвищення попиту потягло за собою і зростання цін. Зараз середні ціни на готелі вищі на 30%. Наприклад, у період з 28 грудня по 14 січня мінімальна вартість однієї ночі в готелі стартує від 5800 грн за стандарт, середня ціна складає – 7000 грн, а максимальна – 45 000 грн за президентський люкс.

За словами Лупашка, заходи, пов'язані з карантином, ненабагато підвищують ціну на загальні накладні витрати, пов'язані з управлінням готелю – на 1-2%. Найбільше страждає виручка приготельних ресторанів.

При цьому, зазначив бізнесмен, термін окупності готелів у Буковелі становить 9-11 років, що нижче, ніж, наприклад у Львові, де повернення інвестицій відбувається через 12-15 років.

«Ми зараз розглядаємо ще одну ділянку в Буковелі для будівництва ще одного готелю», – каже експерт.

Загалом у мережі Ribas Hotels Group зараз 13 готелів, з урахуванням нового. Ще два готелі мережа відкриє в 2021 році в Одесі, три у Львові і один – в Києві в 2022 році.

«Крім того, ми ведемо переговори взяти кілька вже існуючих готелів в управління, але поки про це говорити рано», – підсумував Лупашко.

Як раніше писав Mind, в Україні відкривається готель міжнародного бренду Swissotel Living.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті