В Україні відкриється готель міжнародного бренду Swissotel Living

В Україні відкриється готель міжнародного бренду Swissotel Living

Апарт-отель розміщуватиметься в історичній будівлі недалеко від Хрещатика, після реставрації там розміститься 58 номерів

В Україні відкриється готель міжнародного бренду Swissotel Living
фото www.flickr.com/photos/mrniceguy1965/3441416249

Міжнародний готельний оператор Accor (Франція) підписав договір управління готелем Swissotel Living по вул. Лютеранській, 13, у Печерському районі Києві, відкриття якої заплановане на 2021-2022 роки. Про це повідомила директор з розвитку Accor New East Europe Катерина Марченко, передає Інтерфакс-Україна.

«Це буде апарт-готель, розрахований на тривале і середньострокове проживання (extended stay). Власник готелю і компанія Accor вважають, що даний формат має хороші перспективи в місті», – розповіла Марченко.

Об'єкт розміститься в історичній будівлі недалеко від Хрещатика, після реставрації там розміститься 58 номерів.

Як зазначила Марченко, до приєднання до мережі Accor бренд Swissôtel вже робив спроби вийти на готельний ринок України, але заплановані проекти в кінцевому результаті не були реалізовані.

Група Accor – один з провідних готельних операторів у світі – відкрила перший готель під брендом Novotel в Ліллі (Франція) в 1967 році.

Accor на жовтень 2019 року об'єднував 4 900 готелів, курортів і резиденцій в 110 країнах під брендами: Raffles, Sofitel Legend, Sofitel SO /, Sofitel, Fairmont, OneFineStay, MGallery, Pullman, Swissotel, Grand Mercure, The Sebel, 25 hours hotel, Novotel, Mercure, Adagio, Mama Shelter, ibis, ibis Styles, Adagio success, ibis budget, Jo & Joe, hotelFormule1, hotel F1, Thalassa sea & spa, greet.

Акції Accor SA розміщені на біржі Euronext в Парижі і торгуються на позабіржовому ринку США.

В Україні AccorHotels управляє тризірковими готелями ibis в Києві і ibis Styles у Львові, п'ятизіркового Fairmont Grand Hotel в Києві, а також Mercure Kyiv Congress Hotel. Крім того, один готель під управлінням Accor розташований в Одесі – MGallery Hôtel de Paris

 В столиці однак, є достатньо не проданих готелів. Більше про нерухомий товар читайте в матеріалі Mind: «Гостинність із дисконтом: топ-5 столичних готелів, виставлених на продаж «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті