Захворіло у світі
117,164,167
Померло у світі
2,600,504
Вилікувалось у світі
66,375,679
Захворіло в Україні
1,410,061
Померло в Україні
27,204
Вилікувалось в Україні
1,199,229
Пандемія несподівано спровокувала бум стартапів у розвинених країнах - FT

Пандемія несподівано спровокувала бум стартапів у розвинених країнах - FT

Їх часто започатковують звільнені працівники

Пандемія несподівано спровокувала бум стартапів у розвинених країнах - FT
фото Shutterstock

Пандемія коронавірусу і пов'язана з нею криза несподівано викликали бум стартапів у країнах першого світу. Все частіше нову справу починали звільнені працівники, пише Financial Times, на яку посилається The Bell.

Бум стартапів зафіксовано в США, Великобританії, Франції, Німеччини та Японії. За даними влади США, в червні-серпні 2020 року кількість заявок на відкриття компаній зросла на 82% порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

Як пояснив FT фахівець Oxford Economics по США Грегорі Дако, багато відкритих підприємств складаються лише з однієї особи – засновника. Це означає, що свою справу вирішили почати ті люди, які в зв'язку з коронавірусом втратили своє основне місце роботи. Такі підприємства навряд чи стануть основним джерелом доходу для їх власників, але допоможуть наростити заробіток, сказав головний економіст UBS Wealth Management Пол Донован.

У Франції в жовтні було відкрило 84 000 нових компаній – це історичний рекорд, який на 20% перевищує показник жовтня 2019 року. В Японії у вересні відкрилося на 14% більше компаній, ніж за той же місяць минулого року. У Великобританії кількість стартапів у листопаді-грудні виросла майже на третину.

Нагадаємо, американський стартап знайшов альтернативу пальмовій олії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті