Нацгвардія України розпочинає розробку доктрини за принципами НАТО

Нацгвардія України розпочинає розробку доктрини за принципами НАТО

У розробці доктрини допомагатимуть колеги із США та Канади

Нацгвардія України розпочинає розробку доктрини за принципами НАТО
фото www.facebook.com/mvs.gov.ua

У Національній гвардії України оголосили про початок роботи над доктриною, сумісною з концепціями НАТО. Як повідомляє пресслужба МВС України, у розробці доктрини допомагатимуть колеги з США і Канади.

Майор Гарі Квош, представник групи радників з питань доктрини та освіти зазначив, що у Нацгвардії є низка документів, які визначають її діяльність, є концепція і є планування на різних рівнях, але немає такого документа як доктрина, яка застосовується у військових структурах країн-членів НАТО. Доктрина визначає роль і місце органів військового управління, командирів (начальників) усіх рівнів, порядок і принципи взаємодії всередині структури на стратегічному, оперативному та тактичному рівнях щодо організації виконання повсякденних завдань і забезпечення підготовки до виконання завдань у майбутньому.

«Важливо, щоб доктрина Національної гвардії України не суперечила національним нормативним документам водночас як з питань оборони, так і з питань безпеки та була сумісною з доктринами країн-партнерів», – додав він.

Початок роботи з розробки Доктрини за участі американських та канадських колег заплановано вже на початку 2021 року.

Нагадаємо: в грудні 2020 року Міноборони України вперше провело закупівлю військових товарів через Агентство НАТО з підтримки та постачання (NATO Support and Procurement Agency – NSPA). 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті