Міноборони провело першу закупівлю військових товарів через агентство НАТО

Міноборони провело першу закупівлю військових товарів через агентство НАТО

Українські виробники зможуть брати участь у тендерах НАТО та продавати свою продукцію іноземним замовникам

Міноборони провело першу закупівлю військових товарів через агентство НАТО
Штаб-квартира НАТО в Брюсселі (Бельгія)
фото: photo.unian.ua

Міністерство оборони (Міноборони) України вперше провело закупівлю військових товарів через Агенство НАТО з підтримки та постачання (NATO Support and Procurement Agency – NSPA). Про це повідомила Місія України при НАТО на своїй сторінці у твіттері.

«Вітаємо Міноборони з самостійним виходом на міжнародні та конкурентні ринки! Завершилась перша в історії Міноборони закупівля без посередників військових товарів через NSPA NATO для потреб Збройних сил України», – йдеться в повідомленні.

Система закупівель Агенції НАТО з підтримки й постачання дозволяє повноцінно інтегруватися у систему закупівель Альянсу.

Крім того, українські виробники зможуть брати участь у тендерах НАТО та продавати свою продукцію іноземним замовникам, а також наближатися до стандартів Альянсу.

Раніше Кулеба заявляв, що приєднання України до системи закупівель НАТО буде корисним обом сторонам.

«Система закупівель Агенції НАТО з підтримки й постачання – це своєрідний натівський ProZorro. Ми переконані, що участь України в цій системі зробить сильнішою й Україну, і НАТО. Це вписується в логіку дій Уряду зі створення нових можливостей для українських експортерів. По суті, йдеться про євроатлантичну інтеграцію української оборонної промисловості», – зауважив міністр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті