Захворіло у світі
113,815,816
Померло у світі
2,526,080
Вилікувалось у світі
64,273,411
Захворіло в Україні
1,347,849
Померло в Україні
25,982
Вилікувалось в Україні
1,170,023
Аварія під Лубнами не вплинула на транзит до Європи – «Нафтогаз»

Аварія під Лубнами не вплинула на транзит до Європи – «Нафтогаз»

Українські підземні сховища газу працюють в звичайному режимі

Аварія під Лубнами не вплинула на транзит до Європи – «Нафтогаз»
фото: facebook.com/utg.ua

Українські підземні сховища газу працюють у звичайному режимі, всі зобов’язання щодо транзиту газу до ЄС виконуються, – розгерметизація магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» в Полтавській області не вплинула на транзит та роботу ПСГ. Про це повідомляє «Нафтогаз» на своїй сторінці у фейсбуці.

«Вся система підземних газосховищ працює у штатному режимі. «Укртрансгаз» готовий за необхідності змінити режим відбору газу до ПСГ, щоб в повному обсязі виконати замовлення своїх клієнтів. Також завдяки злагодженим діям операторів ГТС та ПСГ зобов’язання по транзиту природного газу з РФ до країн Європи буде виконано в повному обсязі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: вдень 9 січня в полі поблизу с. Калайдинці Лубенського району внаслідок розгерметизації магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» (діаметром 1 400 мм), який обслуговує «Оператор газотранспортної системи України», стався вибух.

Наразі факельне горіння газопроводу вдалося зупинити. Газопостачання відновили до всіх 17 населених пунктів, які постраждали через аварію. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті